DIAMOND URZĄDZENIE DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BIOPIGMENTS

Paulina Kamińska Elbląg
PROMOCJE W CZERWCU
3 czerwca, 2019
Zabieg prądami d’Arsonvala
14 lipca, 2019
Show all

DIAMOND URZĄDZENIE DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BIOPIGMENTS

DIAMOND URZĄDZENIE DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BIOPIGMENTS

Czy wiesz, że pracujemy na jednej z najbardziej cenionych i precyzyjnych maszyn, za pomocą której wykonujemy makijaż permanentny brwi i ust w Elblągu.

Maszyna ta produkowana jest w Niemczech. Wyróżnia się niebywałą precyzją podczas wykonywania precyzyjnego zabiegu, jakim niewątpliwie jest makijaż permanentny brwi czy ust. Maszyna DIAMOND charakteryzuje się również higienicznym systemem, który zapewnia bezpieczeństwo, korzystającym z niej klientom. Urządzenie posiada oznakowanie CE oraz spełnia wymagania dyrektywy EMC 89/336 i Dyrektywy niskonapięciowej 73/23 / EWG.

Dzięki maszynie Diamond BioPigments możliwe jest podkreślenie kształtu delikatnym cieniowaniem z efektem delikatnego pudrowania lub ombre. Techniki te pozwalają w bardzo naturalny sposób zrekonstruować łuk brwiowy. Pamiętajmy, że regularny, symetryczny rysunek brwi to niezastąpiona oprawa dla oka.

Wybór metody jaką zostanie wykonany makijaż permanentny brwi czy ust jest dostosowywany indywidualnie, po uwzględnieniu wszystkich czynników, czyli oczekiwanego efektu oraz typu skóry.

Więcej informacji:

 

KaClinic Elbląg