Mesoestetic Global Eyecon – zabieg redukujący niedoskonałości i oznaki starzenia okolic oczu

ZABIEGI BANKIETOWE
29 maja, 2022
TERAPIA FOTODYNAMICZNA EstGen Żel FOTO i lampa LED
23 października, 2022
ZABIEGI BANKIETOWE
29 maja, 2022
TERAPIA FOTODYNAMICZNA EstGen Żel FOTO i lampa LED
23 października, 2022
Show all

Mesoestetic Global Eyecon – zabieg redukujący niedoskonałości i oznaki starzenia okolic oczu

Mesoestetic Global Eyecon - zabieg redukujący niedoskonałości i oznaki starzenia okolic oczu

 

Global EyeCon jest wielokierunkowym, specjalistycznym zabiegiem przeciwstarzeniowym, który niweluje wszystkie niedoskonałości okolicy oczu. Zawiera bezpieczne preparaty, które zostały stworzone specjalnie do pielęgnacji wrażliwej okolicy oka.

 

Jak działa

Terapia Global Eyecon łączy innowacyjne składniki aktywne ze specjalistycznymi technikami zabiegowymi. To innowacyjny protokół łączący peeling z mezoterapią mikroigłową okolicy oka. Produkty w nim stosowane opracowane zostały specjalnie dla delikatnego obszaru oka i są doskonale tolerowane przez cienką i delikatną skórę w tym miejscu. Zabieg zapewnia maksymalną skuteczność terapeutyczną i minimalną inwazyjność.

 

Jak wygląda zabieg

Kuracja składa się z 3 etapów.  W pierwszym wykonywany jest specjalistyczny żelowy peeling Pericular peeling  o globalnym działaniu anti-aging, dedykowany wrażliwej okolicy oka. Drugi etap to mezoterapia mikroigłowa, za pomocą której wprowadzany jest innowacyjny roztwór przeciwstarzeniowy Pericular solution, będący połączeniem składników aktywnych o działaniu depigmentującym i obkurczającym naczynia krwionośne. Terapię kończy kojąca, odświeżająca maska hydrożelowa Crystal Fiber Eye Mask  posiadająca działanie depigmentujące, nawilżające i stymulujące produkcję kolagenu.

 

Opis preparatów

Pericular peeling zawiera składniki o działaniu depigmentującym i anti-aging, takie jak kwas azelainowy, rezorcynol, kwas fitowy, kwas salicylowy, kwas mlekowy, kwas cytrynowy. Jest dobrze tolerowany przez okolicę oczu, a żelowa konsystencja zapobiega spływaniu produktu podczas aplikacji.

Pericular solution to koktajl na bazie kwasu fitowego, ekstraktu z nostrzyka, ekstraktu z korzenia lukrecji i trokserutyny (pochodnej rutyny) odpowiedni do wykorzystania w zabiegu mikronakłuwania lub innych zwiększających transport transdermalny (ultradźwięki, radiofrekwencja). Rozjaśnia cienie pod oczami, wzmacnia naczynia krwionośne, skutecznie redukuje obrzęki.

Crystal Fiber Eye Mask to maska żelowa o specyficznym kształcie dopasowanym do konturu oczu. Ma ona działanie depigmentujące, nawilżające, łagodzące. Zawiera kwas traneksamowy, kwas hialuronowy, aloes, ekstrakt z ogórka.

 

Efekt zabiegu

 • poprawa napięcia skóry,
 • podniesienie górnej powieki,
 • optyczne otworzenia oka,
 • spłycenie zmarszczek, cieni pod oczami,
 • rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry,
 • świeże, pełne blasku spojrzenie.

 

Przeciwskazania

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • opryszczka
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybicze
 • choroby nowotworowe oraz stany po ich przebyciu
 • czynny trądzik ropny, różowaty

 

Podczas wizyty ustalamy przebieg zabiegu, częstotliwość oraz dobór urządzenia zabiegowego.

 

Cennik  https://www.kaclinic.pl/cennik/

 

Rezerwacji terminów:
Tel. 736 736 527 lub poprzez Facebooka

https://www.facebook.com/kaclinic.elblag/

 

Pełna oferta zabiegowa:

https://www.kaclinic.pl/oferta/

 

 

KaClinic Elbląg

Zadzwoń