Peptydowa terapia skóry preparatem Aquashine BTX

Od 18 maja gabinet będzie OTWARTY
13 maja, 2020
Dodatkowe zalecenia podczas świadczenia usług
17 maja, 2020
Show all

Peptydowa terapia skóry preparatem Aquashine BTX

Aquashine BTX to produkt nowej generacji, którego innowacyjność polega na tym, że wygładza zmarszczki mimiczne i wygładza skórę poprzez rozluźnienie mięśni. Jest to rodzaj “peptydowego relaksu twarzy”, bez blokowania impulsów między nerwem a mięśniem odpowiedzialnym za powstawianie zmarszczek mimicznych.

Produkt ten zawiera bogaty kompleks peptydowy, który stabilizuje aktywność mięśni, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, wygładza skórę. Wielopoziomowe działanie produktu pozwala zregenerować, odbudować skórę stymulując odbudowę komórkową jak również dodatkowo rozluźnić mięśnie twarzy, poprawiając tym samym strukturę skóry.

Dodatkowo zawarty w produkcie kwas hialuronowy powoduje głębokie nawilżenie skóry oraz wspomaga powolne uwalnianie się i penetrację peptydów, co wpływa na ich przedłużone działanie.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:
-okolica oka “kurze łapki”
-poziome zmarszczki na czole
-pionowe zmarszczki na czole
-zmarszczki wokół ust
-pomarszczona twarz
-zmarszczki na policzkach

WŁAŚCIWOŚCI:
-rozluźnienie włókien mięśniowych w skórze oraz mięśni mimicznych
-odbudowa i regeneracja – peptydy stymulujące aktywnie regenerują i wypełniają przestrzeń międzykomórkową skóry, poprawiając jej strukturę
-rewitalizacja skóry kwasem hialuronowym, który występuje w dwóch postaciach o różnej wielkości cząsteczek, zapewnia to szybkie nawilżenie i nawodnienie skóry.
-kontrola wszystkich procesów anabolicznych i katabolicznych w skórze

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW:
Zalecamy wykonanie 2 -3 sesji wykonywanych w odstępie co 4 tygodnie. Zalecany obszar zabiegu: twarz, szyja, dekolt, okolica oczu

Zapraszamy do zakupu w sklepie on-line:

https://www.kaclinic.pl/product/mezoterapia-iglowa-aquashine-btx-twarz/

 

 

KaClinic Elbląg