USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH, ZAMYKANIE NACZYNEK

ŚWIĄTECZNE VOUCHERY UPOMINKOWE
6 grudnia, 2021
SINAPSI 2.0 – pierwszy na świecie medyczny iniektor laserowy
24 marca, 2022
Show all

USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH, ZAMYKANIE NACZYNEK

USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

ZAMYKANIE NACZYNEK

WŁOSKIE URZĄDZENIE MEDYCZNE 

 

 Na czym polega ?

Wysoka dokładność, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania aparatury do elektrochirurgii sprawiają, że mogą one być wykorzystywane do wielu rodzajów precyzyjnych zabiegów. Stąd ich rosnąca popularność.

Dzięki diatermii wiele zabiegów dermatologicznych i kosmetycznych może być przeprowadzanych szybciej i bardziej komfortowo, a także w mniej inwazyjny sposób.

Elektrokoagulacja to zjawisko wykorzystywane przez diatermie kosmetologiczne czy chirurgiczne. Polega ono na wywoływaniu uszkodzeń białek, z których zbudowane są tkanki za pomocą prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości. Dzięki temu możliwe jest np. bezkrwawe cięcie tkanek oraz pozbywanie się różnego rodzaju niepożądanych zmian. Elektrody do diatermii dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzanie wielu zabiegów kosmetycznych w obrębie twarzy i całego ciała. Diatermie kosmetologiczne lub dermatologiczne służą do zamykania naczyń krwionośnych oraz usuwania:

- naczyniaków gwiaździstych (tzw. pajączków),

- włókniaków,

- brodawek różnego typu,

- kurzajek,

- prosaków, zaskórników

- przerosłych gruczołów łojowych

- torbieli łojowych (kaszaków),

- punktów rubinowych,

- pojedynczych zmarszczek i przebarwień

Zaletą urządzenia jest precyzyjne dopasowanie odpowiedniej elektrody (końcówki) do rodzaju i skali wykonywanego zabiegu. Wpływa to na komfort pacjenta podczas przeprowadzania zabiegu oraz skraca czas jego trwania. Dzięki wykorzystaniu metody elektrokoagulacji zabiegi są bezkrwawe, a regeneracja tkanek znacznie szybsza niż przy zastosowaniu tradycyjnych metod chirurgicznych. Zabiegi kosmetologiczne wykorzystujące metodę elektrokoagulacji są również bardziej komfortowe dla pacjenta – doznania bólowe są ograniczone do minimum.

 

Cennik  https://www.kaclinic.pl/cennik/

 

Rezerwacji terminów:
Tel. 736 736 527 lub poprzez Facebooka

https://www.facebook.com/kaclinic.elblag/

 

Pełna oferta zabiegowa:

https://www.kaclinic.pl/oferta/

 

 

KaClinic Elbląg