SURTRON WŁOSKIE URZĄDZENIE MEDYCZNE 

USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH I ZAMYKANIE ROZSZERZONYCH NACZYNEK

 

Na czym polega ?

Wysoka dokładność, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania aparatury do elektrochirurgii sprawiają, że mogą one być wykorzystywane do wielu rodzajów precyzyjnych zabiegów. Stąd ich rosnąca popularność.

Dzięki diatermii wiele zabiegów dermatologicznych i kosmetycznych może być przeprowadzanych szybciej i bardziej komfortowo, a także w mniej inwazyjny sposób.

Elektrokoagulacja to zjawisko wykorzystywane przez diatermie kosmetologiczne czy chirurgiczne. Polega ono na wywoływaniu uszkodzeń białek, z których zbudowane są tkanki za pomocą prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości. Dzięki temu możliwe jest np. bezkrwawe cięcie tkanek oraz pozbywanie się różnego rodzaju niepożądanych zmian. Elektrody do diatermii dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzanie wielu zabiegów kosmetycznych w obrębie twarzy i całego ciała. Diatermie kosmetologiczne lub dermatologiczne służą do zamykania naczyń krwionośnych oraz usuwania:

- włókniaków,

- prosaków, zaskórników

- przerośniętych gruczołów łojowych,

- rubinek (punktów rubinowych),

- pojedynczych zmarszczek 

 

Zaletą urządzenia jest precyzyjne dopasowanie odpowiedniej elektrody (końcówki) do rodzaju i skali wykonywanego zabiegu. Wpływa to na komfort pacjenta podczas przeprowadzania zabiegu oraz skraca czas jego trwania. Dzięki wykorzystaniu metody elektrokoagulacji zabiegi są bezkrwawe, a regeneracja tkanek znacznie szybsza niż przy zastosowaniu tradycyjnych metod chirurgicznych. Zabiegi kosmetologiczne wykorzystujące metodę elektrokoagulacji są również bardziej komfortowe dla pacjenta – doznania bólowe są ograniczone do minimum.

 

Cennik  https://www.kaclinic.pl/cennik/

 

Rezerwacji terminów:
Tel. 736 736 527 

 

Pełna oferta zabiegowa:
https://www.kaclinic.pl/oferta/

 

 

KaClinic Elbląg