Terapia enzymatyczna SKIN Simply Nutrition w gabinecie KaClinic poza działaniem długofalowym, daje też efekty natychmiastowe. W trakcie trwania zabiegu nakładana jest maska w kierunku węzłów chłonnych, co powoduje delikatny drenaż limfatyczny, który pomaga pozbyć się nagromadzonego pod powierzchnią skóry płynu. Przyspiesza on krążenie chłonki i niweluję obrzęk skóry. Pobudza układ krążenia, który w wyniku ciśnienia wywołanego przez maskę, pompuje świeżą i dotlenioną krew do naczyń włosowatych. Dostarcza składniki odżywcze zawarte w produkcie do głębokich warstw skóry, a także usuwa zanieczyszczenia. Efekt ten widać na skórze w postaci mapy rozszerzonych naczyń, czyli tzw. efektu plazmatycznego. Jest on jak najbardziej właściwym i pożądanym rezultatem, który zanika po około 10 - 15 minutach, pozostawiając skórę wyraźnie napiętą i rozświetloną, już po pierwszym zabiegu.

Biostymulująca maska enzymatyczna do skóry twarzy, szyi i dekoltu, dedykowana dla każdego rodzaju cery: dojrzałej, odwodnionej, pozbawionej elastyczności, z pierwszymi oznakami starzenia oraz problematycznej. Stworzona z myślą o profesjonalnej pielęgnacji delikatnej skóry twarzy. Produkt posiada działanie przeciwzmarszczkowe, poprawia jędrność i sprężystość skóry. Poprzez odnowę warstwy hydrolipidowej, utrzymuje wodę w warstwie rogowej naskórka, dając efekt nawilżenia i miękkości.

 

Efekty:

- anty-aiging

- lifting

- rozświetlenie i dotlenienie

- zwężenie rozszerzonych porów

- poprawa owalu twarzy

- poprawa gęstości skóry

- poprawa jędrności i sprężystości skóry

- regeneracja i oczyszczenie

 

Zabieg SKIN Simply Nutrition jest:

- całoroczny

- odpowiedni dla każdego typu skóry (wrażliwa, atopowa)

- dla kobiet i mężczyzn

- dla kobiet w ciąży i karmiących piersią

 

Jak wygląda przebieg zabiegu?

https://www.youtube.com/watch?v=hPSUlsrj8FU

 

Rezultaty terapii enzymatycznej widoczne już po pierwszym zabiegu. Dla utrwalenia i wzmocnienia efektów zaleca się stosowanie produktów SKIN Simply Nutrition w połączeniu z serią profesjonalnych zabiegów łączonych z aparaturą np. oczyszczanie wodorowe, peeling kawitacyjny, SINAPSI, mezoterapia mikroigłowa.

 

 

Cennik  https://www.kaclinic.pl/cennik/

 

KaClinic

Elbląg