PRO XN  - terapia oparta o najsilniejszy antyoksydant KSANTOHUMOL

Autorskie zabiegi PRO XN to modulowane terapie przywracające odpowiednią fizjologie skóry. PRO XN wykorzystuje najsilniejszy dotąd odkryty antyoksydant w postaci kompleksu KSANTOHUMOLU. Wykazuje on 30 razy silniejsze działanie antyoksydacyjne od witaminy C oraz 200 razy silniejsze od resweratrolu. Dlatego dużo efektywniej chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i jego skutkami.

Ksantohumol jako wysoce aktywny wiązek ma szerokie zastosowanie w prewencji przeciwstarzeniowej oraz pielęgnacji skóry problematycznej. Jego miejscowe zastosowanie znacząco wzmacnia system antyoksydacyjny skóry, tym samym przedłużając życie komórek i zmniejszając częstość ich uszkodzeń. Aby zwiększyć stabilność ksantohumolu, został on zamknięty w kompleks o wysokiej biodostępności i zwiększonej przenikalności przez warstwę rogową naskórka, by zmaksymalizować efektywność działania.

Zabieg ma za zadanie przywrócenie integralności naskórka oraz wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego skóry. Skuteczny w terapiach skór:

- wrażliwych

- atopowych

- podczas leczenia retinoidami oraz zakończonej kuracji

- wzmocnienie fotoprotekcyjnego systemu skóry w okresie o silnym nasłonecznieniu.

 

Poziom oraz intensywność zabiegów dobierana jest indywidualnie w zależności od stanu skóry.

 

ZABIEG I STOPNIA

Zabieg I stopnia ma za zadanie zregenerować barierę hydrolipidową naskórka oraz wzmocnić system antyoksydacyjny skóry. Terapia przeznaczona jest dla osób z nadwrażliwą skórą, podczas leczenia retinoidami, ze zmianami łuszczycowymi i zapalnymi skóry. Dodatkowo w okresie silnego nasłonecznienia zabieg wzmacnia działanie fotoprotekcyjne systemu skóry.

WSKAZANIA:

- zaburzona bariera hydrolipidowa,
- wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego,
- skóra wrażliwa, atopowa, naczyniowa, skóra odwodniona,
- podczas leczenia retinoidami (wszelkie terapie doustne przeciwtrądzikowe), skóra po antybiotykoterapii.

 

ZABIEG II STOPNIA

Zabieg II stopnia głęboko rewitalizuje skórę bez efektu podrażnienia, złuszczania i zaczerwienienia. Jednym z etapów zabiegu jest peeling oparty o nowatorski retinoid – ester kwasu retinowego, który przeciwdziała starzeniu skóry. Sprawdzi się to dla wszystkich osób, które chcą zredukować oznaki fotostarzenia, ujędrnić skórę i nadać jej nowego blasku. Jest to odpowiednia procedura również dla osób zmagających się z oznakami trądziku różowatego.

WSKAZANIA:

- skóra wrażliwa,
- skóra naczyniowa,
- trądzik różowaty,
- oznaki fotostarzenia, prewencja przeciwstarzeniowa.

 

ZABIEG III STOPNIA

Głęboka stymulacja skóra połączona w jednej procedurze z zabiegiem mezoterapi mikroigłowej Dermapen. Dla osób chcących silnie ujędrnić skórę, poprawić jej elastyczność i strukturę idealnie sprawdzi się terapia łączona. Zawarty w ampułkach kompleks ksanothumolu  przyspiesza proces regeneracji, powoduje wzrost nawilżenia skóry, łagodzi podrażnienia i wyrównanie koloryt skóry.

WSKAZANIA:


- skóra szara, pozbawiona blasku,
- objawy fotostarzenia, nierówna struktura, utrata jędrności i elastyczności.

 

PRO XN ACNE RESCUE TREATMENT

Innowacyjna terapia skóry problematycznej z nawracającymi zmianami trądzikowymi, łojotokiem i przebarwieniami pozapalanymi.

Procedura zabiegowa działa w 4 płaszczyznach jednocześnie:
- redukuje nadmierne wydzielanie łoju,
- łagodzi hiperkeratynizację,
- uniemożliwia kolonizację bakterii,
- pobudza miejscową odpowiedź immunologiczną.

 

WSKAZANIA:

- trądzik zapalny grudkowo-krostkowy,
- łojotok,
- skóra odwodniona ze zmianami trądzikowymi,
- skóra naczyniowa o podłożu łojotokowym.

Zabieg jest całoroczny.

 

 

Cennik  https://www.kaclinic.pl/cennik/

 

KaClinic

Elbląg