Mezoterapia bezigłowa - elektoporacja

Mezoterapia bezigłowa to bezinwazyjny i przyjemny zabieg polegający na wtłaczaniu w głąb skóry substancji aktywnych. W trakcie mezoterapii bezigłowej wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji. Skóra poddawana jest działaniu fali elektromagnetycznej. Pod wpływem generowanych impulsów możliwe jest wprowadzanie preparatów do jej głębszych warstw. Nie jest to tak głęboka penetracja, jak w przypadku klasycznych form mezoterapii, jednak o wiele skuteczniejsza w porównaniu do stosowania kosmetyków tylko zewnętrznie. 

Co ważne, mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i całorocznym. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.

Do podstawowych wskazań mezoterapii bezigłowej zalicza się niedoskonałości, takie jak m.in.:

-nadmierne wysuszenie skóry,

-spowalnia procesy starzenia, zmarszczki, nierówności, przebarwienia,

-utrata napięcia, wiotkość skóry,

-skóra pozbawiona blasku, poszarzała,

-zaburzenia kolorytu, rumień,

-skóra problematyczna, trądzikowa, tłusta, trądzik różowaty, rozszerzone pory

Przeciwwskazania:

-ciąża

-obecność metalowych implantów w skórze

-rozrusznik serca

-epilepsja

-cukrzyca nieleczona

-naruszenie ciągłości skóry

-aktywna opryszczka

Przebieg zabiegu:

Zabieg poprzedzony jest konsultacją kosmetologiczną. Następnie wykonywany jest demakijaż oraz peeling np. peeling kawitacyjny. Po peelingu aplikowane zostaje specjalne serum - booster do mezoterapii bezigłowej dobrane do problemu skóry pacjenta, po wtłoczeniu substancji specjalną głowicą aplikowana zostaje maska oraz krem na zakończenie zabiegu.

 

 

Cennik  https://www.kaclinic.pl/cennik/