KaClinic Kosmetologia Elbląg to odpowiedź na współczesne potrzeby kobiet i mężczyzn ceniących sobie profesjonalizm.

Naszym celem jest zapewnienie usług na najwyższym poziomie, używając najlepszych preparatów i sprawdzonych metod, jednocześnie oferując skuteczne oraz bezpieczne zabiegi z dziedziny kosmetologii medycznej i pielęgnacyjnej.

Wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie indywidualnych oczekiwań na każdym etapie działania. Do każdego podchodzimy indywidualnie, a zabiegi wykonywane są po konsultacji kosmetologicznej, która pozwala dobrać najlepsze rozwiązania dla naszych pacjentów.


- mgr Paulina Kamińska

Zadowolenie klienta
Jest dla nas
Najważniejsze !

KaClinic Mikropigmentacja i Kosmetologia to odpowiedź na współczesne potrzeby kobiet i mężczyzn.

Paulina Kamińska

Kosmetolog , Linergistka

736 736 527


Obecnie na ostatnim roku studiów magisterskich o specjalności anti-aging. W toku studiów zagłębiam swoją wiedzę z zakresu m.in. anatomii, biochemii, fizjologii, toksykologii, farmakologii oraz dermatologii.

Moja praca to jednocześnie moja pasja. Artystycznie realizuję się w stylizacji brwi, jak również kosmetologii estetycznej twarzy i ciała, gdzie każdy przypadek traktuję bardzo indywidualnie oraz podchodzę do niego holistycznie.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach oraz warsztatach prowadzonych przez najlepszych specjalistów z kraju i świata, aby systematycznie podnosić swoje kwalifikacje.
Uważam, że w dzisiejszych czasach nie można stać w miejscu, to tak jakby zrobić krok w tył.