Mezoterapia igłowa Elbląg

Chcesz zregenerować i ujędrnić skórę oraz pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości twarzy? Zapisz się na zabieg mezoterapii igłowej w KaClinic. Dzięki niemu zadbasz o skórę twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów dłoni, oraz całego ciała! Mezoterapia to również sposób na odbudowę i wzmocnienie struktury włosów oraz zahamowanie ich wypadania. 

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu i już dziś umów się na wizytę, jeśli chcesz:

  • zregenerować wiotką skórę
  • spłycić zmarszczki
  • zredukować cienie, worki pod oczami
  • zniwelować cellulit i rozstępy 
  • zredukować blizny potrądzikowe
  • zahamować wypadanie / łysienie włosów

 

Codziennie nasza skóra jest narażona na działanie szkodliwych czynników środowiska, smogu, dymu z papierosów, warunków pogodowych oraz promieniowania słonecznego.

W efekcie dochodzi do niekorzystnych zmian w skórze, które można spowolnić, a nawet odwrócić poprzez stymulowanie naturalnych procesów regeneracji i podaż wartościowych składników.

Wiele osób boryka się nie tylko z objawami starzenia skóry twarzy, ale również skóry na innych obszarach ciała. Mezoterapia igłowa jest z powodzeniem stosowana na skórze całego ciała. Zabiegom można poddawać skórę twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów dłoni, ud, a nawet pośladków.

 

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu mezoterapii igłowej w KaClinic?

W KaClinic w Elblągu wykonujemy mezoterapię igłową twarzy przynoszącą bardzo zadowalające efekty w postaci regeneracji, ujędrnienia, spłycenia zmarszczek i zredukowania niedoskonałości. Przeprowadzamy również mezoterapię igłową głowy – jeden z najskuteczniejszych zabiegów odżywczych na skórę głowy, który regeneruje, odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów oraz hamuje wypadanie oraz pobudza wzrost nowych.

 

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem przeprowadzamy konsultację i dobieramy odpowiedni preparat dostosowany do potrzeb Twojej skóry. Dokładnie oczyszczamy skórę i znieczulamy specjalnym kremem.

Iniekcję wykonujemy bardzo cienką igłą. W zależności od techniki zabiegu i doboru preparatu na skórze mogą pozostać drobne ślady, które znikają samoistnie w ciągu 6-72 godzin.

 

Wskazania:

- profilaktyka przeciwstarzeniowa

- skóra sucha i przesuszona

- objawy fotostarzenia

- skóra narażona na działanie słońca oraz szkodliwe czynniki środowiskowe

- drobne zmarszczki

- utrata elastyczności i jędrności

- szary, zmęczony koloryt skóry, brak blasku

- rozszerzone pory, zaskórniki

- skóra narażona na działanie wolnych rodników

- skóra palacza

- skóra wymagająca rewitalizacji po lecie bądź po zimie

 

Czy zabieg trzeba powtarzać?

Już jeden zabieg przynosi poprawę nawilżenia skóry i nadaje jej bardziej zdrowy, promienny wygląd, jednak najlepsze efekty uzyskujemy wykonując mezoterapię w serii 3-5 powtórzeń, co 2-4 tygodnie (lub według indywidualnego planu zaleconego przez kosmetologa). Taką terapię warto powtórzyć minimum raz w roku, np. po lecie.

 

Cennik: https://www.kaclinic.pl/cennik/

 

 

KaClinic Elbląg