OCZYSZCZANIE TWARZY ELBLĄG

 

OCZYSZCZANIE WODOROWE 

 

Na czym polega zabieg?

Oczyszczanie wodorowe skóry to wieloetapowy zabieg umożliwiający wykonanie kompleksowej pielęgnacji skóry – poczynając od jej dogłębnego oczyszczania, poprzez neutralizację wolnych rodników i złuszczanie martwego naskórka, aż po dotlenienie i odżywienie skóry oraz efekt rewitalizacji skóry. W tym celu można  wykonać kilka zaawansowanych technologicznie procedur, takich jak: hydrabrazja, peeling, infuzja, ultradźwięki, fala radiowa oraz użycie głowicy chłodzącej, tzw. „zimny młotek” w zależności od potrzeb Twojej skóry. Obecnie zabieg ten jest najmniej inwazyjną metodą oczyszczania skóry, który jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

 

Dla kogo przeznaczone jest oczyszczanie wodorowe ?

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy jest dedykowany każdemu rodzajowi cery, ze szczególnym wskazaniem cery zanieczyszczonej, z zaskórnikami i rozszerzonymi porami. Takie oczyszczanie twarzy idealnie sprawdzi się zarówno u mężczyzn, jak i kobiet – i to w każdym wieku. Tego typu zaawansowane zabiegi idealnie sprawdzą się w następujących sytuacjach:

  • szara i zmęczona skóra
  • nierównomierny koloryt skóry
  • tłusta cera
  • tendencja do powstawania zmian trądzikowych 
  • poszerzone pory i zaskórniki
  • pierwsze oznaki starzenia się skóry
  • narażenie skóry na zanieczyszczenia środowiskowe

Oczyszczanie wodorowe twarzy stanowi ponadto doskonały wstęp do bardziej zaawansowanych kuracji anti – aging. Synergistyczne wykorzystanie uzupełniających się technologii: hydrabrazji, peelingu, infuzji, ultradźwięków oraz bipolarnej fali radiowej umożliwia poprawę stanu skóry już po pierwszym zabiegu.

 

Jak wygląda zabieg oczyszczania wodorowego ?

Oczyszczanie wodorowe składa się z kilku etapów:

Oczyszczanie wodorowe
Neutralizacji wolnych rodników podczas zabiegu hydrabrazji z aktywnym wodorem. Zabieg ten polega na wykorzystaniu głowicy do hydrabrazji, która umożliwia potraktowanie skóry strumieniem wody z aktywnym wodorem pod wysokim ciśnieniem. Wówczas wodór wprowadzany jest w głąb skóry i wiąże się z reaktywnymi formami tlenu, minimalizując ich niepożądany wpływ na procesy starzenia się skóry. W reakcji tej powstaje woda i czysty tlen, zabieg jest zatem całkowicie bezpieczny dla skóry.

Eksfoliacja

Peeling kawitacyjny delikatnie usuwa martwe komórki naskórka za pomocą ultradźwięków. Ten etap zabiegu oczyszcza skórę oraz odżywia ją poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych i poprawę krążenia.

Infuzja tlenowa

Po dokładnym oczyszczeniu skóry wykonujemy infuzję. Podczas zabiegu wprowadzamy substancje aktywne w głąb skóry. Dzięki temu odżywiamy ją oraz zabezpieczamy przed ponownym, nadmiernym powstawaniem wolnych rodników.

Wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą głowicy ultradźwiękowej

Ultradźwięki zwiększają przepuszczalność błon komórkowych, rozszerzają naczynia krwionośne oraz polepszają metabolizm komórkowy.

Lifting bipolarną falą radiową

Fale radiowe wywołują zjawisko diatermii w skórze. Poprzez przegrzanie włókien kolagenowych, co prowadzi do ich obkurczenia, uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności oraz owalu twarzy.

Masaż głowicą „zimny młotek”

Zakończeniem zabiegu jest chłodzący masaż zimną głowicą. Pozwala on ukoić skórę, obkurczyć naczynia krwionośne oraz zniwelować ewentualne zaczerwienienia.

 

Jakie są efekty?

Efekty zabiegu oczyszczania wodorowego skóry zauważalne są natychmiast. Dotleniona i odżywiona skóra zyskuje blask i zdrowy koloryt, jest dogłębnie nawilżona i zrewitalizowana. Zabieg umożliwia ponadto redukcję zaskórników, zwężenie poszerzonych porów skórnych, złagodzenie stanów zapalnych, a także normalizację wydzielania sebum.

Długofalowym efektem zabiegu oczyszczania wodorowego twarzy jest stymulowanie włókien kolagenowych i elastynowych, zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, wzrost jej gęstości. Poza oczyszczaniem wodorowym twarzy, możliwe jest wykonanie zabiegu na szyję i dekolt, a także wodorowe oczyszczanie pleców.

 

Z jakimi zabiegami możemy łączyć oczyszczanie wodorowe?

Zabieg można łączyć z większością technologii dostępnych w naszej klinice. Bardzo skuteczne jest wykonanie oczyszczania wodorowego przed każdym zabiegiem anti-aging w celu lepszego pochłaniania składników aktywnych dostarczanych skórze podczas zabiegu.

 

Przeciwwskazania:

- choroby skóry: aktywna opryszczka, przerwanie ciągłości skóry

- choroby wewnętrzne: nowotwór, nieleczona cukrzyca, aktywna infekcja, epilepsja inne zburzenia neurologiczne, alergia

- ciąża, karmienie piersią - w zależności od wariantu zabiegu można go zmodyfikować

- nadwrażliwość na prąd elektryczny

 

 

Cennik  https://www.kaclinic.pl/cennik/

 

 

KaClinic Elbląg