Zabiegi dla mężczyzn w KaClinic Elbląg

W dzisiejszych czasach, zabiegi kosmetologiczne przestają być kategorią przeznaczoną tylko dla kobiet. Coraz więcej mężczyzn zwraca uwagę na swój wygląd zewnętrzny, który jest ich wizytówką dnia codziennego – każda kobieta zwróci większą uwagę na estetycznie wyglądającego mężczyznę, a ten będzie się o wiele bardziej interesująco prezentował np. na spotkaniu biznesowym, kiedy będzie przykuwał uwagę swoim naturalnym i zadbanym wyglądem.

Zmarszczki, cienie i worki w okolicy oczu, trądzik, utrata włosów oraz nadmiar tkanki tłuszczowej, to tylko niektóre z problemów, z jakimi zmagają się mężczyźni w walce o swój dobry wygląd. Jeżeli zależy Ci na poprawie własnego wyglądu i jesteś zainteresowany procedurami odmładzającymi, to zapoznaj się z listą zabiegów adresowanych do Panów.

PIELĘGNACJA SKÓRY TWARZY I CIAŁA

OCZYSZCZANIE SKÓRY TWARZY - bezbolesne, głębokie oczyszczanie skóry za pomocą fali ultradźwiękowej i oczyszczania wodorowego, pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

 

OCZYSZCZANIE SKÓRY PLECÓW przy użyciu specjalistycznej aparatury i preparatów. Jeśli chcesz wyeliminować zmiany zaskórnikowe i krostkowe, odzyskać czysty i świeży wygląd skóry, ten zabieg przeznaczony jest dla Ciebie.

 

REDUKCJA BLIZN POTRĄDZIKOWYCH ORAZ ROZSTĘPÓW, ZMNIEJSZENIE WIDOCZNOŚCI PORÓW, ZAGĘSZCZENIE SKÓRY

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA najbardziej efektywny przy tym niemal bezbolesny i bezpieczny zabieg mikronakłuwania skóry. Powstałe podczas zabiegu mikrouszkodzenia zmuszają skórę do wykorzystania naturalnych zdolności naprawy i regeneracji, prowadząc do pobudzenia fizjologicznej odbudowy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

 

ZMARSZCZKI, UTRATA JĘDRNOŚCI SKÓRY, WORKI I CIENIE OKOLICY OCZU

MEZOTERPIA IGŁOWA zabieg polegający na śródskórnym wstrzykiwaniu koktajli witaminowych i kawasu hialuronowego. Efektem zabiegu jest poprawa jędrności i napięcia skóry, likwidacja zmarszczek oraz cieni i worków pod oczami. Preparat dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. 

 

FALE RADIOWE rozgrzewają kolagen bez uszkodzenia naskórka, naczyń krwionośnych i komórek nerwowych. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry twarzy oraz okolicy oczu.

 

ŁYSIENIE, WYPADANIE WŁOSÓW

Wypadanie włosów i łysienie to problem, z którym najczęściej zmagają się mężczyźni. Kosmetologia estetyczna oferuje metodę zagęszczania włosów i reaktywacji cebulek włosowych - mezoterapię igłową skóry głowy. Mezoterapia polega na powierzchniowym wstrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów. Preparat dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. 

 

MIEJSCOWE NAGROMADZENIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Lipoliza iniekcyjna to metoda usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej bez ingerencji skalpela. Polega na podaniu preparatu likwidującego nagromadzony miejscowo tłuszcz, jest metodą bezpieczną, dającą bardzo dobre rezultaty. Lipoliza nie jest metodą odchudzania, ale modelowania sylwetki.

 

Cennik  https://www.kaclinic.pl/cennik/

 

KaClinic Elbląg